Kontaktujte nás

Tiskárna GLOS s.r.o.
Nádražní 66
513 01 Semily
Tel.: +420 602 171 091
   
E-mail: tiskarna@glos.cz

Zobrazit všechny kontakty

Tiskárna GLOS s.r.o.
nabízí následující služby 

Tiskárna Glos s.r.o. je vybavena nejmodernější technologií ofsetového tisku do formátu B-2. Technologie předtiskové přípravy, tisku i finálního knihařského zpracování je postavena především na strojovém vybavení od německé firmy Heidelberg. Pravidelně prováděné procesní kalibrace umožnují tisk v nejvyšší možné kvalitě, který odpovídá mezinárodní tiskové normě ISO.

Velkoformátový tisk latexovou technologií.Můžeme Vám nabídnout výrobu atisk fotoobrazů včetně napnutí na napínací rám, tzv. blind rám. Rozměr fotoobrazů by měl být vmodulu 5cm.Tisk je možný vmaximálním rozlišení 1200x1200 dpi.

Zhotovíme sazbu podle požadavků zákazníka. Zpracujeme podklady jak v papírové, tak v elektronické podobě. Naskenujeme obrázky, fotografie, diapozitivy i negativy. Vyrábíme vše od vizitky po plakát. Hospodářské tiskopisy, číslované, perforované. Letáky, časopisy, knihy.

Vybavení knihárny je koncipováno pro knihařské zpracování většiny běžných zakázek. Výroba je zaměřena především na lepenou knižní vazbu V-2, V-4, V-2d. Pro vazbu šitou drátem V-1, případně V-1 s očky, je k dispozici 8-stanicová linka Heidelberg.

© 2020, Tiskárna Glos s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Tvorba webu www.helpmark.cz