Technologie

Ofsetový, digitální a velkoplošný tisk

Nabízíme - ofsetový, digitální a velkoplošný tisk. Grafické ztvárnění tiskovin, sazbu, zlom, skenování. Kontrolu příchozích dat - kompletní předtiskovou přípravu. Ofsetový tisk do formátu B2. Digitální tisk do formátu SRA3 (větší A3). Velkoformátový tisk - výroba fotoobrazů a bannerů. Knihařské zpracování: knižní vazby V1, V2, V3, V4, V8, kalendářovou vazbu Twin wire. Laminování, lakování, číslování, perforování, bigování. Zajišťujeme hromadné rozesílání tiskovin.

Ofsetová tiskárna

Tiskárna Glos s.r.o. je vybavena nejmodernější technologií ofsetového tisku do formátu B2. Technologie předtiskové přípravy, tisku i finálního knihařského zpracování je postavena především na strojovém vybavení od špičkové německé firmy Heidelberg. Pravidelně provádíme procesní kalibrace umožňující tisk v nejvyšší možné kvalitě.

Digitální a velkoformátový tisk

Můžeme Vám nabídnout potisk rolových materiálů až do šíře 154 cm a v maximální délce až 50 m. Škála potisknutelných materiálů je velmi široká. Zahrnuje plátna, bannery, fotografické papíry, samolepicí folie, billboardové papíry, textilie ze 100% bavlny a mnoho dalších materiálů určených ke speciálním aplikacím (např. magnetický papír).

Můžeme Vám nabídnout výrobu a tisk fotoobrazů včetně napnutí na napínací rám, tzv. blind rám. Rozměr fotoobrazů by měl být v modulu 5 cm. Tisk je možný v maximálním rozlišení 1400x1400 dpi.

tech

Grafické studio

Poskytneme Vám široké spektrum polygrafických služeb. Nabízíme dlouholeté zkušenosti, nadšení pro tisk, individuální péči o každého zákazníka. Samozřejmostí je vysoký standard kvality, optimalizace produkčního procesu od prvních grafických návrhů po konečný produkt.

Jsme vybaveni profesionálními programy pro tvorbu tiskovin: QuarkXPress, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Pracujeme na platformě Windows. Vyrábíme vše od vizitky po plakát. Hospodářské tiskopisy, číslované, perforované. Letáky, časopisy, knihy.

U dodaných dokumentů provedeme předtiskovou kontrolu a případné doladění pro tisk.

Pro montáž i osvit ofsetových desek (CTP) používáme vybavení od firmy Hei- delberg.

obrazek-1

Knihárna

Vybavení knihárny je koncipováno pro knihařské zpracování většiny běžných zakázek. Výroba je zaměřena především na lepenou knižní vazbu V-2, V-4, V-2d. Pro vazbu šitou drátem V-1, případně V-1 s očky.

Hlavní náplní Tiskárny GLOS je knižní výroba, dlouhodobě tiskneme odbornou lékařskou literaturu pro několik významných nakladatelství jak v Česku, tak i pro zahraniční zákazníky v Rakousku a Německu.

Tiskárna po restituci od r. 1992 vyprodukovala téměř 10 000 knižních titulů.

knihy-1

Vlastní doprava po České republice i do zahraničí.

Objednávky můžete zasílat rovněž na tiskarna@glos.cz Do objednávky uvádějte číslo naší předkalkulace. Přístup na naše FTP vám sdělíme dodatečně.

Car image